* 5. 3. Masopust

9:00 - V úterý dopoledne vyrážíme na tradiční masopustní obchůzku obcí. Po svačině (krátce po deváté hodině) se nejprve vypravíme za paní starostkou, pak obejdeme horní část obce a vracet se budeme kolem řadovek, šťavárny a svobodárny do MŠ. Kdo má zájem o zastavení u jeho obydlí, nahlašte nám to, prosím, ve třídě. Budeme rádi, když se s námi zastavíte, poveselíte, pobavíte či zavrtíte :-). Moc nám pomůžete tím, že - v rámci možností - připravíte masky, které děti budou moci obléct na bundy.

* 4. 3. Zdravověda s Radkem

10:00 - V pondělí k nám přijede DIVADÉLKO MALÉ BO se zdravotním programem. Vybíráme 50,- Kč.

* 26. 2. Pohádka

10:30 - V úterý k nám přijede divadelní soubor ZVONEČEK s pohádkou O dvanácti měsíčkách. Vybíráme 50,- .

1 - 2 - 3