* UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude o letních prázdninách uzavřena 16. 7. - 17. 8. 2018.

* 29. 6. Zmrzlinový pohár

10:00 - V pátek dopoledne si k ukončení školního roku smlsneme na zmrzlinovém poháru v penzionu REX :-)

* 28. 6. Pohádka, pasování předškoláků, táborák, spaní ve školce

16:00 - Pro všechny děti (Sluníčka i Bezinky) a jejich rodiny pořádáme závěrečnou slavnost  Pasování předškoláků a táborák s grilovačkou. Od 16 hodin začne pohádka divadla KOS spojená s pasováním předškoláků na školáky. Poté se přemístíme na zahradu, kde založíme oheň, společně se pobavíme a opečeme buřtíky a steaky (zajistíme my) a možná ochutnáme i jiné dobroty :-) Po ukončení zahradní párty se předškoláci přesunou do své třídy a společně s učitelkami stráví tajemnou noc ve školce :-)