* 30. 6. 2021 Rozloučení se školní rokem

9:00 Ve středu dopoledne půjdeme s dětmi zakončit školní rok na Windy Point tradičním zmrzlinovým pohárem.

* 29.6.2021 Pasování předškoláků

16:00 - Srdečně zveme v úterý 29. června od 16 hodin všechny děti (nejen předškoláky) a jejich rodiče do pergoly na tradiční rozloučení a pasování předškoláků na školáky spojené s pohádkou divadelního souboru KOS. Předškoláci pak zůstanou a přespí s učitelkami ve školce.

* UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude o letních prázdninách uzavřena ve dnech 12. 7. - 13. 8. 2021.

* 23. 6. 2021 Výlet parníkem

9:00 Ve středu 23. 6. pojedeme s dětmi okružní cestu parníkem do Horní Plané a zpět. Za příznivého počasí budeme moci vystoupit a odreagovat se na hornoplánské pláži, případně se občerstvit. Děti potřebují vhodné oblečení a do baťůžku pití.

* 20. 6. 2021 Cesta za pokladem

Oslavte tři svátky, které jsme nemohli kvůli koronaviru oslavit spolu společně v MŠ - Den otců, Den matek a Den dětí - pohádkovou cestou s překvapením. Připravili jsme pro Vás na neděli 20. června program pro celou rodinu - více informací zde:

* 18. 6. 2021    Fotografování

V pátek 18. června se budeme fotit (pouze děti docházející do MŠ). Nahlašte, prosím, počty fotek.

* Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021-2022 naleznete zde. Kdo by chtěl "Rozhodnutí o přijetí" v písemné podobě, může si ho po telefonické domluvě vyzvednout v MŠ