* 29. 6. 2020 Pasování předškoláků

16:00 - Srdečně Vás všechny zveme na "v koronavirové době jedinou společnou" akci Rozloučení se školním rokem a Pasování předškoláků, která se uskuteční na zahradě v pergole. Protože v tento den platí pro mateřské školy ještě přísná pravidla, nemůžeme uskutečnit tradiční grilovačku, přespání předškoláků, ani druhý den zmrzlinový pohár v nějakém restauračním zařízení. Proto od nás dostane každé dítko jako kompenzaci malý dárek a v úterý dopoledne si na zahradě uděláme táborák s buřtíkem s dětmi sami.

* Uzavření MŠ o prázdninách

Mateřská škola bude uzavřena v termínu 20. 7. - 7. 8. 2020. Vzhledem k rekonstrukci umývárny v 1. třídě, která začne již 7. července, potřebujeme omezit provoz jen na jednu třídu. Moc nám pomůže, když si v době 7. - 17. 7.  ponechá, kdo může, své dítě doma.