* UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude o letních prázdninách uzavřena 16. 7. - 17. 8. 2018.

* 15. 6. Návštěva MŠ Klaffer

13:00 - V pátek 15. června jedeme ve 13 hodin s předškolními dětmi do MŠ Klaffer am Hochficht. Je pro nás připravený program Den s předškoláky, který by měl trvat až do 19 hodin. Návrat ještě včas upřesníme :-)

* 12. 6. Vzdělávací program

9:00 - V úterý 12. června nás navštíví lektorky z neziskové organizace ZkusToZdrave.cz, z.s. s naučným programem  Jak jel Zdravík do ZOO. Vybíráme 45,- Kč.

* 6. 6. Výlet do Českého Krumlova

Ve středu 6. června pojedeme s dětmi na výlet do Českého Krumlova, kde navštívíme Zrcadlové bludiště a Muzeum voskových figurín. Odjezd je vlakem z Hůrky v 7:25, návrat svým autobusem nejdéle do 12:30 hodin.  Děti nám přiveďte do školky nejdéle v 7:00 (do Hůrky pojedeme linkovým autobusem v 7:10) nebo přímo na vlakové nádraží do odjezdu vlaku. Dětem dejte pohodlné oblečení, pláštěnku, pití, případně ňamku. Svačinku budeme mít ze školky :-)

* 1. 6. Den dětí na Windy Point

17:00 - V pátek 1. června se od 15 hodin uskuteční na pláži Windy Point  Dětský den ku příležitosti oslavy 750 let od založení obce. K obohacení programu připravujeme s našimi dětmi krátké vystoupení, které proběhne v 17 hodin. Budeme rádi, když se této akce zúčastníte a děti nám na pláži krátce před vystoupením předáte :-)