* Uzavření MŠ

Mateřská škola bude o vánočních prázdninách uzavřena ve dnech                          21. 12. 2020 - 3. 1. 2021.

* 9. 12.  Fotografování

Ve středu 9. prosince dopoledne se budou děti (které jsou zapsané v MŠ) fotit. Nahlašte, prosím, ve třídách počet fotografií.

* Uzavření MŠ

Mateřská škola bude ve dnech 29. - 30. října uzavřena.

* od 20. 10. Rekonstrukce šatny v 1. tř.

Od úterý 20. 10. 2020 bude probíhat rekonstrukce šatny v 1. třídě. Děti z této třídy budou využívat šatnu u posilovny a do úterý 27. října budou spojené s 2. třídou.

* 2. 10. 2020 Program Country tance

10:00 - V pátek dopoledne se v MŠ uskutečnil zábavně výukový program  S country tanci do stodoly hrazený z dotací ŠABLONY II.

* 8. 9. 2020 Exkurze na "hasičárnu"

9:00 - Na úterý jsme pozváni na prohlídku místní požární zbrojnice. Prosíme rodiče nových dětí, které zatím docházejí do MŠ  na zvykání na zahradu, zda by mohli tento den přijít s dětmi až do požární zbrojnice. Plánujeme se tam zdržet přibližně od 9: 15 do 11 hodin.

* 31. 8. 2020 Schůzka rodičů

16:30 - Zveme všechny rodiče v pondělí 31. 8. od 16:30 hodin na zahajovací schůzku. Pro klidnější průběh nechte, prosím, děti doma :-)