* Rozhodnutí o přijetí dítěte

Kdo z rodičů má zájem o písemné Rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ, může si jej vyzvednout v MŠ v týdnu 22. - 26. 6. 2020 do 13 hodin (nebo v jinou dobu po telefonické domluvě).

* 17. 6. 2020 Fotografování

9:00 - Ve středu dopoledne se budeme fotit. Nahlašte, prosím, zda chcete kromě společné fotky i fotky samostatné. Z důvodů koronaviru se budou fotit pouze děti, které chodí do MŠ.

* Nové informace k podmínkám obnovení provozu MŠ

Od pondělí 1. června 2020 uvolňujeme omezení provozu MŠ a přijít mohou již všechny děti :-). Připomínáme, že je nutné seznámit se s Podmínkami provozu a první den nástupu přinést podepsané Čestné prohlášení.

* Jarní náměty

Před obnovením provozu MŠ Vám nabízíme další náměty pro děti, tentokrát s námětem Na louce.

* Otevření MŠ 25. května 2020

Provoz naší MŠ bude obnoven v pondělí 25. 5. 2020. Žádáme rodiče, aby se seznámili s "Podmínkami provozu", ke stažení zde. Rodiče, jejichž děti do MŠ nastoupí, žádáme o vyplnění a podepsání "Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění", ke stažení zde. Bez tohoto prohlášení nebude dítě do MŠ přijato.

* On-line nástěnka

Jak naše děti tráví čas doma v karanténě si můžete prohlédnout na: žívot v karanténě a jak tvoří na: domácí tvoření. Moc děkujeme za obrázky :-)