* 29. 1. Představení v MŠ

10:30 - V úterý k nám přijedou klauni HUGO A FUGO se zábavným programem. Vybíráme 50,- Kč.

* Uzavření MŠ

Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin 27. 12. 2018 - 2. 1. 2019 uzavřena.

* 18. 12. Vánoční besídka

15:45 - Přijďte si s námi posedět u vánočního stromečku a vánočně se naladit :-)

* 18. 12. Pohádka

10:30 - V úterý dopoledne k nám přijede divadlo NA DRÁTĚ  s Vánoční pohádkou. Vybíráme 50,- Kč.

* 8. 12. Vánoční jarmark v Černé

V sobotu odpoledne budeme tak jako vloni prodávat cukroví a jiné vánoční produkty na jarmarku u hasičárny. Kdo by nám chtěl přispět nějakými vánočními dobrotami (cukroví, vánočky, štoly apod.) nebo jinými proprietami, přineste nám je do školky nejpozději ve čtvrtek ráno, abychom je stihli nabalíčkovat. Výtěžek bude použit ve prospěch dětí :-)

* 5. 12. Mikulášská pohádka

Ve středu dopoledne k nám zavítá pan Šimon Pečenka s Mikulášskou pohádkou :-)

* 28. 11. Pohádka

8:00 - Ve středu k nám přijede DIVADÉLKO PRO ŠKOLY s Pohádkou z našeho statku. Vybíráme 50,- Kč. Pozor, pohádka začíná již v 8 hodin, přiveďte své děti včas :-)

* 9. 11. Slavnost sv. Martina

16:30 - Srdečně Vás všechny zveme v pátek na tradiční Slavnost sv. Martina spojenou s lampionovým průvodem. Sraz je v 16:30 před mateřskou školou.

1 - 2 - 3