MŠ bude o vánočních prázdninách uzavřena ve dnech 27. 12. 2017 - 2. 1. 2018.

* 13. 12. Vánoční besídka

15:45 - Ve středu Vás všechny srdečně zveme na posezení u stromečku spojené s vystoupením dětí a vánočním jarmarkem :-)

* 5. 12. Pohádka

9:15 - V úterý nás navštíví divadelní soubor SLUNÍČKO s Mikulášskou pohádkou a možná i nadílkou :-)

* 21. 11. Pohádka

10:30 - V úterý k nám přijede divadelní soubor ZVONEČEK s pohádkou Hrnečku vař. Vybíráme 50,- Kč.

* 10. 11. Slavnost svatého Martina

16:30 - Srdečně Vás všechny zveme v pátek 10. 11. na Slavnost svatého Martina spojenou s tradičním lampionovým průvodem, tentokráte za účasti naší partnerské mateřské školy Klaffer am Hochficht. Sraz je v 16:30 před školkou, odkud po krátkém programu vyrazíme se světýlky po stopách Martina. Doufejme, že nám počasí bude přát :-)

* 2. 11. Mami, tati, pojď si se mnou hrát .... a lampión udělat

14:45 - Ve čtvrtek odpoledne Vás všechny srdečně zveme na tradiční hravé odpoledne, kde si kromě hraní a povídání vyrobíme lampióny, které budeme potřebovat na Slavnost sv. Martina.

* 30. 10. Tvoření s TVOREM

9:00 - V pondělí dopoledne budeme s dětmi a lektorkami z ateliéru TVOR z Českých Budějovic tvořit kouzelníky z odpadního materiálu :-)

1 - 2 - 3