* Náměty pro děti

Pro ty, kteří se nudí, máme několik námětů, které bychom ve školce v současnosti procvičovali: Básničky - R, Čáp - překreslení obrázku, Hádanky, Hádanky2, Jarní tvoření z papíru, Jemná motorika, Malované čtení, Náměty pro tvořivou práci, Omalovánky, Rébusy.

* Pracovní listy pro (hlavně) předškoláky

Vzhledem k současné situaci Vám nabízíme k procvičování  pracovní listy vhodné hlavně pro předškoláky: Vajíčka, Rozklad slov na slabiky, Zdravé potraviny, Významové kategorie, Stejné tvary, Smysly, Ptáci, Protiklady, Dopravní prostředky.

* Soutěž

Naše mateřská škola se každoročně zúčastňuje výtvarné soutěže pořádané VLS Horní Planá. Soutěž je vyhlášena i letos a můžete se jí zúčastnit i Vy se svými dětmi doma. Máte tak možnost zabavit své děti a vyhrát pěkné ceny. Více informací naleznete zde: https://deti.vls.cz/cz/aktuality/286 a https://www.vls.cz/novinky/461.

* UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude po dohodě se zřizovatelem školy s účinností od 16. 3. 2020 uzavřena.  Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let jsou k dispozici v MŠ nebo v ZŠ. Opatření platí do odvolání. Změny budou zveřejněny na našich webových stránkách.

* 27. 2. Pohádka

10:30 - Ve čtvrtek k nám přijede divadelní soubor Z BEDNY s pohádkou Jak zima zaspala. Vybíráme 50,- Kč.

* 28. 1. Pohádka

10:30 - V úterý k nám přijede divadelní soubor ZVONEČEK s Muzikantskou pohádkou. Vybíráme 50,- Kč.