* 27. 3.  Pohádka

10:00 - V úterý k nám přijede DIVADÉLKO MALÉ BO s programem Janku, co to znamená, když Ti svítí červená. Vybíráme 45,- Kč.

* 12. - 16. 3. Uzavření MŠ

Mateřská škola bude z provozních důvodů (stavební úpravy ve školní kuchyni) o jarních prázdninách 12. - 16. března uzavřena.

* 5. 3. Návštěva Policie v Horní Plané

9:00 - V pondělí  jedeme s dětmi navštívit policejní stanici v Horní Plané, kde poznáme práci policistů. Dopravu nám zajistí místní dobrovolní hasiči. Vyrážíme hned po svačině a před obědem se vrátíme, takže děti s sebou nic nepotřebují :-)

* 21. 2. Pohádka

10:30 - Ve středu k nám přijede divadelní soubor ZVONEČEK s pohádkou Bába Chřipka. Vybíráme 50,- Kč.

* 13. 2. Masopust

9:00 - V úterý se chystáme s dětmi na tradiční masopustní obchůzku obcí. Prosíme Vás, abyste dětem dali (podle možností) masky, které se dají obléct přes bundy. Kdo nemá, nahlašte nám - několik masek máme v MŠ, zkusíme je využít. Nahlašte nám také, u koho se můžeme zastavit, abychom to mohli rozplánovat. Doufejme, že nám bude počasí přát :-)

* 7. 2. Písničkový pořad

10:30 - Ve středu nás navštíví pan Slávek Janoušek s písničkovým pořadem. Vybíráme 50,- Kč.

* 25. 1. Hudební pořad

10:30 - Ve čtvrtek k nám přijede pan Josef Macků s hudebním pořadem Zima v bílém kožíšku. Vybíráme

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6