* UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude o vánočních prázdninách uzavřena ve dnech  23. 12. 2019 - 3. 1. 2020.

* 17. 12. Besídka

16:00 - Srdečně Vás všechny zveme v úterý 17. 12. od 16 hodin na Vánoční besídku.

* 5. 12. Pohádka Radovánkovy čertoviny

10:00 - Ve čtvrtek k nám zavítá DIVADÉLKO MALÉ BO s čertím a mikulášským nadělením :-)

16:30 - V pondělí Vás všechny srdečně zveme na tradiční Slavnost sv. Martina, spojenou s lampionovým průvodem.

* 23. 10. Pohádka

10:30 - Ve středu nás navštíví divadelní soubor KOS s pohádkou Doktor Léčímrád. Vybíráme 50,- Kč.

* 10. 10. Uspávání zahrady

16:00 - Ve středu Vás všechny zveme na tradiční zahradní slavnost Uspávání zahrady, kde společně provedeme lehké pěstitelské práce, ochutnáme plody a dary podzimu, upečeme něco na ohni a podebatujeme :-)

* 17. 9. Pohádka

10:30 - V úterý k nám přijede divadelní soubor ZVONEČEK s pohádkou O Koblížkovi. Vybíráme 50,- Kč.

* 3. 9. Schůzka rodičů

16:30 - V úterý se koná zahajovací schůzka rodičů. Pro klidný průběh schůzky nechte, prosím, děti doma.