* 24. 10. Planetárium MORAVA

10:30 - V úterý dopoledne navštívíme v tělocvičně ZŠ mobilní Planetárium MORAVA s promítáním vesmírné pohádky. vybíráme 45,- Kč.

* 5. 10. Slavnost babího léta

16:00 - Vzhledem k příznivé předpovědi počasí Vás zveme ve čtvrtek na zahradu na tradiční Slavnost babího léta. Občerstvení zajistíme (uvítáme i Vaše produkty :-)) Doufejme, že nás počasí nezklame.

* 4. 10. Návštěva MŠ Hořice

8:00 - Ve středu dopoledne pojedeme navštívit mateřskou školu do Hořic. Pojedeme linkovým autobusem v 8:15 hodin, vrátíme se také linkou v 11:40. Děti s sebou nepotřebují nic, vše potřebné zajistíme my :-) Důležité je přivést děti do mateřské školy nejpozději do 8 hodin!

* 20. 9. Pohádka

10:30 - Ve středu dopoledne k nám přijede divadelní soubor Z BEDNY s pohádkou Princezna na hrášku. Vybíráme 45,- Kč.

* 6. 9. 2017

16:15 -  Ve středu 6. září se od 16:15 hodin koná zahajovací schůzka. Kromě všeobecných informací týkajících se chodu mateřské školy se budou projednávat i podmínky vzdělávání 2-letých dětí, povinná školní docházka předškoláků a další. Pro klidný průběh schůzky nechte, prosím, své děti doma.