Hlasy na našich webových stránkách patří těmto dětem:

• Natálka Suchánková

• Natálka Holubová

• Gita Rusová

• Kristínka Kozáková

• Ládík Sztrapek

• Honzík Císař

• Adámek Suchý

• Adámek Pešek

• a ptactvo našich zahrad a polí :-)

Školní rok 2011-2012

* Děkujeme  panu Liboru Peškovi za sponzorský dar ve formě bezplatného poskytování dopravy na akce školky (Wellness Frymburk, návštěva MŠ Hořice, doprava k vlaku, ap.)

* Děkujeme firmě GRESTR za sponzorský dar ve výši 5.000,-Kč, který byl využit převážně na přípravu Dne dětí  - "Putování pravěkem"

* Děkujeme rodičům za vstřícnost při přípravě masek pro děti na masopust, za masopustní koblihy (Madejovi, K. Pešková) a za připravené pohoštění na masopustní obchůzce (p. Malá, p. Růžičková, p. Herrmanová, p. Brunerová). Dále děkujeme všem lidičkám, kteří si s námi v kole zatančili, zazpívali a děti obdarovali výslužkou.

* Poděkování

Děkujeme paní Noře Pajpachové, která věnovala školce celou svou odměnu (za vytvoření webových stránek pro ZŠ), a to jako sponzorský dar ve výši 1.700, Kč.

Za sponzorský dar 2.000,- Kč děkujeme také firmě GRESTR. Tyto finanční prostředky použijeme na nákup mikulášských balíčků.