Výsledky přijímacího řízení

.

• Naše dvoutřídní mateřská škola je od roku 2003 sloučena se Základní školou Černá v Pošumaví, kde je paní ředitelkou Mgr. Věra Daňová. Zřizovatelem je Obecní úřad Černá v Pošumaví.

• Sídlí na okraji obce a je obklopena krásnou zahradou. V objektu se dále nachází jídelna, kuchyně, posilovna a v samostatném křídle ordinace lékařů.

• Provoz mateřské školy je od 6:15 do 16:15.

• V naší mateřské škole se neplatí školné, rodiče hradí pouze stravné ve dvou kategoriích: děti do 6 let, (děti od 7 let): dopolední svačina 9,- (11) Kč, odpolední svačina 9,- (22) Kč, oběd 21,- (10) Kč.

• V budově mateřské školy pracují:

Bc. Hana Kliková – vedoucí učitelka

Věra Radová – učitelka

Bc. Jana Melounková – učitelka

Marie Hůrková - učitelka

Slávka Brabcová - asistent pedagoga, školní asistent, učitelka

Růžena Korytarová – školnice

Věra Pojslová – vedoucí kuchařka

Petra Boušková – kuchařka

• Pracujeme podle školního vzdělávacího programu „Cestou tam a zase zpět s kamarády poznám svět“. Zaměřujeme se na zdravý životní styl, enviromentální výchovu a návrat k lidovým tradicím.

• Spolupracujeme s rodiči, vítáme jejich iniciativu při pořádání různých akcí.

• Seznamujeme děti s  jazykem (NJ) - jsme zapojeni do projektu EduSTEM ATCZ220.

Identifikační údaje:

Název: Základní škola a Mateřská škola Černá v Pošumaví